Okey Süper Okey Pro

Okey Oyunu
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut30.3 MB
  • Sürüm1.2.0
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciTeknopars Bilisim Teknolojileri
Okey Süper Okey Pro; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde arkadaşlarınız veya diğer oyuncular ile online olarak okey oynayabileceğiniz keyifli bir okey oyunudur.

Okey Süper Okey Pro; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde arkadaşlarınız veya diğer oyuncular ile online olarak okey oynayabileceğiniz keyifli bir okey oyunudur.

Tamamen ücretsiz olarak okey severlere sunulan Okey Süper Okey Pro internetli ve internetsiz olmak üzere iki farklı okey seçeneği sunmaktadır. İnternetsiz okeyde sanal zekaya karşı tekbaşınıza oynayabilirsiniz. İnternetli okeyde ise online olarak diğer oyuncular ile karşılıklı oynama şansına sahipsiniz.

Online okey, diğer oyuncularla masadan ve özel mesajdan yazışma imkanı sunar. Aynı zamanda dilerseniz masada karşılıklı kameralı iletişim de kurabilirsiniz.

Oyunu iOS cihazlarınıza yükleyerek; İnternetsiz okey telefona karşı, Online okey, Kameralı okey ve cikcik okey oynama şansına sahipsiniz.

Bunun yanı sıra Okey oyun masanızdaki diğer oyuncularla dilerseniz kameralı iletişim kurabilir, oyun masasında yazışma dışında, diğer kişilerle özel mesaj bölümünden de yazışabilirsiniz. Okey odasındaki tüm masaları tek ekrandan görüp, dilediğiniz okey masasına geçiş yapabilirsiniz. Odadaki tüm kişileri toplu halde görüp, profillerini inceleyebilir, masalarına gidebilir veya özel mesajdan yazışabilirsiniz. Profilinize kameranızdan resminizi çekip ekleyebilirsiniz.

Arkadaş listenize karşılıklı olarak eklediğiniz kişilere offline mesaj gönderebilir, arkadaşınızın okeyde online olup olmadığını, en son ne zaman giriş yaptığını sorgulayabilirsiniz.

Özel masa açıp, masanıza sadece davet ettiğiniz kişilerin girmesini sağlayabilirsiniz. Veya okey masanıza puan sınırlaması koyabilirsiniz. Okey odaları arasında geçiş yapabilirsiniz.

Okey Süper Okey Pro indir